Září 2010

STĚHOVÁNÍ

11. září 2010 v 20:53
Stěhuju se, nestíhám, nejde to .. prostě .. nad moje síly. Všechny Affs se mi z menu vymazali takže jsem nemohla obíhat. TOLIK SE OMLOUVÁM. Kdo má ještě zájem se mnou přátelit (ale na novém blogu se budu moc snažit každý den obíhat, vážně !!!) napište, najdete mně na blogu HTTP://ROSANGELLY.BLOG.CZ. Pp ..

Ahoj, znovu tady?

8. září 2010 v 17:15 | *Vaness |  Diary
Nevím, ale asi jsem chtěla ,ale zároveň tady zůstat .. Prostě přemýšlela jsme o názvu blogu, ale nakonec se rozhodla .. neodejít. Bude velká rekonstrukce, obrovská, přezdívka a tak. A taky se koukněte na můj a kamrádčin blog: clouds-flyer.blog.cz :) P.S. Komenty vyřídím později, a SB nezlobte se, že vás neoběhnu, ale vážne mám málo času ..


3. dess - Elegant Vaness

3. září 2010 v 21:53 | Sing*Appy |  Desings
Třetí design blogu. Dva předešlé jsem nezveřejnila, tak snad nevadí. :) Dess zveřejňuji trochu později. ;) Jmenuje se Elegantní Vanessa, páč má Van na té fotce krásné šaty a korále. :) Snad se líbí. Chvíli jsem si nebyla jistá tím pozadím .. Sehnala jsem ho z blogu tady.

Náhled dessu
imagebam.com

Láska nebo hudba - 1.díl, jsem Michaelova polovina

3. září 2010 v 19:30 | Sing*Appy |  Love or music
sing-angele
→Stav: rozepsané
→Díl: 1. Jsem Michaelova polovina
→Typ: kapitolovka

Moje třída :)

3. září 2010 v 16:02 | Sing*Appy |  Thinking
sing-angele
Já nevím, ale připadá mi, že bych to měla napsat. Většina lidí píše o tom, že do třídy nezapadají - že jsou tady první ti cool, ti něco mezi tím a nakonec ti "outsideři". Buď si s těmi cool in nebo bez nich out. Mně to tak nepřijde. Neumím si představit jak bych v takové třídě přežívala. Takže si uvědomuji, že svoji třídu ♥♥. Nikdo z naší třídy nepatří do party tzv. nafiflených barbien a nikdo si nehraje na macha. Všichni se spolu baví a všechny spory spolu řeší. Když někdo nezapadá snaží se právě aby zapadl. Když se někdo chová jinak, nikdo ho neodsuzuje. Proto si nedokážu představit, že bych chodila do jiné třídy. Když jsem měla možnost svoji třídu opustit - tenkrát jsem se hádala se Simie, celý rok jsme se spolu nebavili a teď jsme nejlepší kamarádky :) - neudělala jsem to, ptž mi na těch lidičkách vážně moc záleží. :) Sice někdy vládne ta "válečná" atmosféra, ale vždy se to vyřeší .. Jste vážně skvělí, lidi ♥♥. Jinak svoji třídu popsat neumím. Můj názor. :) A jak byste svoji třídu popsali vy?? :)

Christmas Carole :)

3. září 2010 v 15:38 | Sing*Appy |  Drawings
Minulý rok na Vánoce - jsem na stůl načmárala holku Carole (Carol - koleda :)). Chtěla jsem to vygumovat, ale páč se mi to strašně moc líbilo, nechala jsem to tam a bylo to tam tak jeden - dva týdny. :) Pls komentujte. ;) ↓↓
Je to moje práce, takže nekopírujte. V případě že byste chtěli kopírovat mě kontaktuje na emailu peace333@email.cz. :)